Ndërlidhjet

Istogu rivoton për të parin e komunës


Istogu rivoton për të parin e komunës
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:30 0:00

Qytetarët e Istogut iu drejtuan edhe një herë kutive të votimit për të zgjedhur të parin e komunës. Rivotimi për të parin e komunës ka ardhur pasi në raundin e parë asnjë kandidat nuk arriti t’i marrë votat e mjaftueshme. Gara zgjedhore për kryetar të Istogut zhvillohet ndërmjet kandidatit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Haki Rugova, dhe kandidatit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Gani Dreshaj. (Video: Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG