Ndërlidhjet

Italia hap pishinat, distancë fizike edhe në ujë


Italia hap pishinat, distancë fizike edhe në ujë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:25 0:00

Italia, që është një ndër vendet të goditura më së keqi nga koronavirusi, ka filluar të zbusë masat e izolimit. Gjatë kësaj jave ky vend ka hapur palestrat sportive si dhe pishinat. (Përgatitën: Donika Alihajdaraj & Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG