Ndërlidhjet

Iustitia: Amnistia e korrupsionit përmes vjetërsimit të lëndëve


Iustitia: Amnistia e korrupsionit përmes vjetërsimit të lëndëve
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:53 0:00

Në episodin e dytë të emisionit ‘Iustitia’ mund të mësoni se si ndodh amnistimi i zyrtarëve të akuzuar për korrupsion përmes vjetërsimit të lëndëve. Na ndiqni më 7 maj në Radio Evropa e Lirë, Betimi për Drejtësi si dhe në RTV21 nga ora 22:30.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG