Ndërlidhjet

Në izolim, dhuna në familje në rritje


Në izolim, dhuna në familje në rritje
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:53 0:00

Derisa miliona njerëz po strehohen në shtëpi gjatë pandemisë se koronavirusit, rastet e dhunës në familje po rriten në Rusi, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe në mbarë botën. (Përgatitën: Donika Alihajdaraj & Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG