Ndërlidhjet

Qytetarët e Tuzit pranojnë izolimin


Qytetarët e Tuzit pranojnë izolimin
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:46 0:00

Në ditën e parë prejse autoritetet në Mal të Zi kanë urdhëruar karantinë pa kushte për qytetarët e Komunës së Tuzit, rrugët e këtij qyteti janë zbrazur. Të martën mbrëma, autoritetet komunale dhe shtetërore kanë urdhëruar izolim total, pas konfirmimit të 15 rasteve me koronavirus në Tuz.

Në ditën e parë prejse autoritetet në Mal të Zi kanë urdhëruar karantinë pa kushte për qytetarët e Komunës së Tuzit, rrugët e këtij qyteti janë zbrazur. Të martën mbrëma, autoritetet komunale dhe shtetërore kanë urdhëruar izolim total, pas konfirmimit të 15 rasteve me koronavirus në Tuz.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG