Ndërlidhjet

Izraelitët motivojnë me ëmbëlsira vaksinimin kundër COVID-19


Izraelitët motivojnë me ëmbëlsira vaksinimin kundër COVID-19
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:19 0:00

Autoritetet izraelite në Jaffa po shpërndajnë ëmbëlsira për të gjithë qytetarët që marrin vaksinën kundër COVID-19. Shpërndarja e ëmbëlsirave falas po bëhet kryesisht në lagjet me shumicë arabe. (Përgatitën: Shkëlqim Hysenaj dhe Arben Hoti)


Facebook Forum

XS
SM
MD
LG