Ndërlidhjet

Izraeli godet objektivat iraniane në Siri


Izraeli godet objektivat iraniane në Siri
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:07 0:00

Ushtria e Izraelit tha se goditi objektivat iraniane brenda Sirisë dhe paralajmëroi forcat siriane të mos sulmojnë territorin ose forcat izraelite.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG