Ndërlidhjet

Java nëpërmjet fotografive

Shënimi i Ditës Ndërkombëtare të Gruas, protestat në Gjeorgji dhe lufta në Ukrainë ishin disa nga ngjarjet që shënuan javën që lamë pas, prej nga Radio Evropa e Lirë ju sjell fotografitë më të veçanta. (Përgatiti: Syzanë Paçarizi)


Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG