Ndërlidhjet

Hovenier: Shpresoj që Kurti t’i bëjë më shpejt disa gjëra për të mirën e vendit


Hovenier: Shpresoj që Kurti t’i bëjë më shpejt disa gjëra për të mirën e vendit
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:20:07 0:00

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Jeffrey Hovenier, ka thënë në një intervistë për Radion Evropa e Lirë se Kosova duhet të fillojë ta çojë përpara Asociacionin e komunave me shumicë serbe, dhe “ky duhet të jetë ndër hapat e parë”. (Montazhi: Bujar Tërstena dhe Ibrahim Berisha)

XS
SM
MD
LG