Ndërlidhjet

Jerusalem: Përleshje pas lutjeve të së premtes


Pas lutjeve të së premtes në xhamin Al-Aksa në Jerusalem, palestinezët dhe forcat izraelite të sigurisë janë përleshur. Shpërthimi i dhunës vjen pas disa kufizimeve që ka vendosur shteti i Izraelit për qasjen në këtë xhami, për gratë e të gjitha moshave dhe burrat mbi 50 vjet. (Video: Reuters)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG