Ndërlidhjet

U bë “dash kurbani”: Jeta e vetmuar e mjekut që lokalizoi Bin Ladenin


U bë “dash kurbani”: Jeta e vetmuar e mjekut që lokalizoi Bin Ladenin
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:51 0:00

I konsideruar tradhtar në Pakistan, por i lëvduar si hero nga Shtetet e Bashkuara, Shakeel Afridi po e paguan një çmim të lartë për rolin e tij në kapjen e Osama Bin Ladenit. (Përgatitën: Trim Haliti dhe Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG