Ndërlidhjet

Profil: Kandidati për president të SHBA-së, Joe Biden


Profil: Kandidati për president të SHBA-së, Joe Biden
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:06:31 0:00

Joe Biden ka shërbyer si senator për më shumë se 30 vjet dhe si zëvendëspresident i Barack Obamas. Tani, ky politikan po kërkon të mposhtë Donald Trumpin në garën për president në nëntor. (Përgatitën: Donikë Alihajdaraj, Krenare Cubolli, Lendi Susuri)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG