Ndërlidhjet

Borrell: E natyrshme që Kosova dhe Serbia të kenë pozicione të ndryshme


Borrell: E natyrshme që Kosova dhe Serbia të kenë pozicione të ndryshme
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:00:58 0:00

Në Bruksel, më 7 shtator po zhvillohet raundi i ri i bisedimeve në nivelin politik, në kuadër të dialogut ndërmjet Kosovës dhe Serbisë. Përfaqësuesi i lartë i Bashkimit Evropian për Politikë të Jashtme dhe Siguri , Josep Borrell tha se është e natyrshme që palët të kenë pozicione të ndryshme për tema të caktuara.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG