Ndërlidhjet

Haradinaj prezanton emrat për kabinetin e ri


Në paraqitjen e tij para Kuvendit, Ramush Haradinaj prezantoi emrat e ministrave të kabinetit të ri qeverisës. Ai u shpreh i gatshëm të marrë përsipër udhëheqjen e Qeverisë së re, e cila do t’i ofrojë Kosovës perspektivë, zhvillim ekonomik dhe një të ardhme më të mirë për të gjithë.(Video: Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG