Ndërlidhjet

Kafe "Kievi" s'i lë ukrainasit pa espresso as kur ndalet rryma


Kafe "Kievi" s'i lë ukrainasit pa espresso as kur ndalet rryma
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:48 0:00

Si mund të shërbesh kafe në lokalin tënd kur sulmet ruse me raketa vazhdojnë të ta ndalin rrymën? (Përgatitën: Trim Haliti dhe Ibrahim Berisha)

XS
SM
MD
LG