Ndërlidhjet

Kush janë kandidatët për president të Malit të Zi?


Kush janë kandidatët për president të Malit të Zi?
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:57 0:00

Në Mal të Zi po zhvillohet fushata për zgjedhjet presidenciale. Janë shtatë kandidatë që u paraqitën për garën e 19 marsit. (Përgatitën: Valona Tela dhe Bujar Tërstena)

XS
SM
MD
LG