Ndërlidhjet

Kaos pas mësymjes së emigrantëve drejt kufirit amerikan


Kaos pas mësymjes së emigrantëve drejt kufirit amerikan
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:24 0:00

Pamjet nga kufiri mes Shteteve të Bashkuara dhe Meksikës shfaqën skena kaotike, teksa qindra njerëz u përpoqën të futen me forcë në territorin amerikan, pas problemeve me një aplikacion të ri, të krijuar për pranimin e kërkesave të tyre për azil. (Përgatitën: Trim Haliti dhe Arben Hoti)

XS
SM
MD
LG