Ndërlidhjet

Kaosi në Venezuelë


Kaosi në Venezuelë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:11:13 0:00

Pakënaqësitë në Venezuelë, si pasojë e inflacionit të lartë, mungesës së ushqimeve dhe ndërprerjes së rrymës, e kanë çuar këtë vend në krizë të thellë politike. Ka frikë se tensionet nuk do të mbeten vetëm brenda kufijve.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG