Ndërlidhjet

Karateistët kosovarë nisen sërish drejt Novi Sadit


Karateistët kosovarë nisen sërish drejt Novi Sadit
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:36 0:00

Përfaqësuesja e Karatesë së Kosovës ështe nisur sërish për në Novi Sad, në orën 16:30, ka konfirmuar për Radion Evropa e Lirë, kryetari i Federatës së Karatesë të Kosovës, Ismet Krasniqi. Gjatë ditës, Komiteti Olimpik Ndërkombëtarë ka biseduar me të dyja palët, të Kosovës dhe Serbisë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG