Ndërlidhjet

Siguri në shkolla e përmirësim infrastrukture, kërkesa për kryetarët e rinj


Siguri në shkolla e përmirësim infrastrukture, kërkesa për kryetarët e rinj
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:11 0:00

Qytetarët në Prishtinë dhe Prizren nga rundi i dytë i zgjedhjeve lokale në Kosovë presin përmirësime në infrastrukturë, shëndetësi, si dhe qarkullim më të lehtë në komunat ku jetojnë ata. Në Prishtinë kërkohet, po ashtu, siguri më e madhe në shkolla. (Kamerë: Bujar Tërstena, Ibrahim Berisha dhe Arben Hoti)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG