Ndërlidhjet

Kim Jong Un arriti në Rusi


Kim Jong Un arriti në Rusi
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:40 0:00

Udhëheqësi i Koresë së Veriut, Kim Jong Un arriti në Rusi ku do të takohet me presidentin rus Vladimir Putin. Putin dhe Kim do të diskutojnë përpjekjet politike dhe diplomatike për të zgjidhur çështjen bërthamore në gadishullin Korean.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG