Ndërlidhjet

Një hoxhë dhe një prift trashëgojnë tolerancën fetare në Klinë


Një hoxhë dhe një prift trashëgojnë tolerancën fetare në Klinë
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:35 0:00

Komuna e Klinës njihet për tolerancë fetare. Këtë më së miri e tregon shoqëria në mes të Blerim Musliut, i cili është kryeimam i Klinës dhe priftit Lorenc Sopi. Hoxha dhe prifti thonë se në qytezën e tyre gjithmonë ka pasur tolerancë fetare.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG