Ndërlidhjet

Nëntë të vdekur nga fundosja e anijes në Kolumbi


Nëntë persona kanë vdekur dhe 28 të tjerë konsiderohen të zhdukur, pasi anija që po barte rreth 170 turistë është fundosur në Penol-Guatape të Kolumbisë. Autoritetet në Kolumbi nuk kanë bërët të ditur shkaqet e fundosjes së kësaj anijeje. (Video: Reuters)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG