Ndërlidhjet

Komisioni prezanton gjetjet rreth Demarkacionit


Komisioni prezanton gjetjet rreth Demarkacionit
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:40 0:00

Komisioni Shtetëror për Shënjimin dhe Mirëmbajtjen e Kufirit ka dërguar në Qeveri raportin për Marrëveshjen e demarkacionit të kufirit me Malin e Zi. Anëtarët e këtij Komisioni kanë raportuar para kabinetit qeverisës. Ata kanë thënë se Marrëveshja për demarkacion nuk është në përputhje me vijat kufizuese mes Malit të Zi dhe Kosovës.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG