Ndërlidhjet

Konflikti gjatë përpjekjes për të arrestuar ish-presidentin kirgiz

Ngjarjet brenda dhe jashtë rezidencës së ish-presidentit, Almazbek Atambaev, pasi forcat e sigurisë u përpoqën ta ndalonin. Atambayev, akuzohet për korrupsion, ndonëse ai mohon akuzat.

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG