Ndërlidhjet

Shënimi i Ditës së Alfabetit të Gjuhës Shqipe


Shënimi i Ditës së Alfabetit të Gjuhës Shqipe
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Në manifestimet e shumta, organizuar me rastin e shënimit të festës së Alfabetit nën përkujdesjen e dikasterit të Euro-integrimeve në Maqedoni, krahas zyrtarëve të lartë të vendit, morën pjesë dhe presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, dhe ai Kosovës Hashim Thaçi.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG