Ndërlidhjet

Konstituohet Kuvendi i Kosovës


Konstituohet Kuvendi i Kosovës
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:56 0:00

Deputetët e Kuvendit të Kosovës sot kanë zgjedhur për kryetar Kardi Veselin. Seanca konstituive, e cila nisi më 3 gusht, u përmbyll sot me zgjedhjen e kryetarit dhe nënkryetarëve të Kuvendit.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG