Ndërlidhjet

Kim Jong Un dhe vajza ndjekin paradën ushtarake

Udhëheqësi i Koresë së Veriut, Kim Jong Un, dhe vajza e tij e vogël dolën në qendër të skenës në paradën ushtarake. Kjo nxiti spekulimet se ajo po përgatitet si udhëheqëse e ardhshme e vendit të izoluar, ndërsa në paradë u prezantuan raketat më të fundit bërthamore. (Përgatiti: Syzanë Paçarizi)


Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG