Ndërlidhjet

“Kur ne ndryshojmë sjelljen, virusi ndryshon fuqinë”


“Kur ne ndryshojmë sjelljen, virusi ndryshon fuqinë”
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:08:52 0:00

Senati amerikan ka kaluar paketën e ndihmës për COVID-19 në vlerë prej 1.9 trilion dollarësh; Izraeli nis vaksinimin e punëtorëve palestinezë; presidenti i Kenias bën thirrje që të ketë më shumë drejtësi sa i përket shpërndarjes së vaksinave në gjithë botën pasi disa vende afrikane pranuan dërgesat e para me vaksina nga programi COVAX ; lideri shpirtëror i Tibetit, Dalai Lama, u vaksinua në Indinë veriore. (Përgatitën: Mimoza Sadiku dhe Ibrahim Berisha)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG