Ndërlidhjet

Korrigjimin e lejon ligji ndërkombëtar, dëbimin jo


Korrigjimin e lejon ligji ndërkombëtar, dëbimin jo
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:10:07 0:00

Mund të jetë një marrëveshje që do të sjellë zgjidhje të qëndrueshme në Ballkan, por mund ta zhysë rajonin edhe në konflikte të reja. Komuniteti ndërkombëtar edhe një herë ngul sytë kah Kosova dhe Serbia.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG