Ndërlidhjet

Bajgora: Kosova duhet t’i integrojë të kthyerit nga Siria dhe Iraku


Bajgora: Kosova duhet t’i integrojë të kthyerit nga Siria dhe Iraku
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:02 0:00

Kryeimami i Kosovës, Sabri Bajgora ka thënë se shoqëria kosovare duhet të ketë kujdes që t’i afrojë dhe integrojë personat e kthyer nga luftërat në Siri dhe Irak. Sipas tij, në Kosovë nuk ka rrezik nga ndonjë sulm dhe shihet një rënie e radikalizmit. (Kamera: Bardh Krasniqi/Montazhi: Ibrahim Berisha)

XS
SM
MD
LG