Ndërlidhjet

Para dhe pas shpërthimit të koronavirusit


Para dhe pas shpërthimit të koronavirusit
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:51 0:00

Ju sjellim disa pamje nga vende të ndryshme të botës para dhe pas shpërthimit të koronavirusit. Koronavirusi i ri, që fillimisht u shfaq në Kinë në dhjetor të vitit të kaluar, deri më tani ka infektuar mbi 200 mijë persona në mbarë botën.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG