Ndërlidhjet

Kriza ekonomike në vendet në zhvillim dhe lajmet pozitive për vaksinën kundër COVID-19


Kriza ekonomike në vendet në zhvillim dhe lajmet pozitive për vaksinën kundër COVID-19
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:06:38 0:00

Një pajisje që mundëson testimin për COVID-19 në shtëpi, merr miratimin për përdorim; një studim zbulon se ri-infektimi ndodh vështirë dhe se imuniteti zgjat më shumë sesa mendohej më parë; Vaksina e Oksfordit tregohet se ofron mbrojtje efektive; ndërsa UNICEF-i zotohet të ndihmojnë në sigurimin e 2 miliardë dozave të vaksinave në të gjithë botën. (Përgatitën: Shkëlqim Hysenaj dhe Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG