Ndërlidhjet

Shqiptarët e serbët tregojnë se kë preferojnë që ta udhëheqë dialogun Kosovë-Serbi


Shqiptarët e serbët tregojnë se kë preferojnë që ta udhëheqë dialogun Kosovë-Serbi
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:11 0:00

Radio Evropa e Lirë ka pyetur qytetarët në Prishtinë dhe Beograd se kujt i besojnë më shumë në udhëheqjen e procesit të dialogut ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, SHBA-së apo BE-së. Mendimet janë të ndryshme, në të dyja vendet

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG