Ndërlidhjet

Lajm i jashtëzakonshëm

Kultura rome në pikturë


Kultura rome në pikturë
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:30 0:00

Bajram dhe Fahrije Mehmeti janë piktorë autodidaktë. Ata i përkasin komunitetit rom dhe thonë se pikturat e tyre pasqyrojnë kulturën e këtij komuniteti.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG