Ndërlidhjet

Si u zhvillua kundërofensiva ukrainase në Harkiv


Si u zhvillua kundërofensiva ukrainase në Harkiv
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:04 0:00

Ushtarët ukrainas rrëfejnë bëmat e tyre gjatë kundërofensivës që i largoi forcat ruse nga pjesa më e madhe e rajonit të Harkivit. Ata pretendojnë se shumë ushtarë rusë dukeshin krejtësisht të papërgatitur dhe u larguan menjëherë. (Përgatitën: Erjonë Popova dhe Arben Hoti)

XS
SM
MD
LG