Ndërlidhjet

Kupa e Botës 2022: data e nisjes, orari, ekipet, stadiumet dhe finalja


Kupa e Botës 2022: data e nisjes, orari, ekipet, stadiumet dhe finalja
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:03 0:00

Gjërat që duhet t’i dini për FIFA Kupën e Botës 2022 në futboll, e cila do të zhvillohet në Katar gjatë nëntorit dhe dhjetorit. (Përgatitën: Trim Haliti dhe Bujar Tërstena)

XS
SM
MD
LG