Ndërlidhjet

Hapja e Kampionatit Botëror të Futbollit përmes fotografive

Kampionati botëror 2022, i cili mbahet në Katar, nisi më 20 nëntor dhe do të zgjasë deri më 18 dhjetor. Tetë stadiume janë bërë gati për ballafaqimet e ekipeve në Botërorin e sivjetmë.


Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG