Ndërlidhjet

Kur populli i uritur shndërrohet në armik


Kur populli i uritur shndërrohet në armik
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:08:59 0:00

Protestat që zunë Iranin dhe botën në befasi janë venitur, por jo edhe zemërimi i popullsisë. Në shënjestër të revoltës, kësaj radhe, është gjithë establishmenti. Çfarë do të ndodhë me Republikën Islamike gati 40 vjet pas revolucionit?

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG