Ndërlidhjet

Kur vrasja e një njeriu dridh botën


Kur vrasja e një njeriu dridh botën
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:09:35 0:00

Vrasja e Jamal Khashoggit – emri i të cilit për shumëkë ka qenë i panjohur më parë – ka shkaktuar valë sizmike në gjithë botën dhe ka lëkundur aleanca gjeopolitike. Përse kjo revoltë?

XS
SM
MD
LG