Ndërlidhjet

Ligësia merr hov në Evropë


Ligësia merr hov në Evropë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:10:27 0:00

Ajo që ka ndodhur në Gdansk, nuk është vetëm problem i Polonisë. Vrasja e kryebashkiakut, Paweł Adamowicz, dërgon sinjale tek elitat politike në Evropë, që të punojnë për t’i ulur tensionet dhe jo për t’i ushqyer ato, sugjerojnë analistët.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG