Ndërlidhjet

Loja diplomatike e talibanëve


Loja diplomatike e talibanëve
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:10:34 0:00

Gati 18 vjet më parë, Shtetet e Bashkuara u kanë shpallur luftë talibanëve, për t’i rrëzuar nga pushteti në Afganistan. Sot ato po i ofrojnë paqe grupit të njëjtë. A është e arritshme dhe me cilat kushte?

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG