Ndërlidhjet

Lajm i jashtëzakonshëm

Makina godet këmbësorët në Londër


Makina godet këmbësorët në Londër
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:48 0:00

Një makinë ka goditur këmbësorët në parkun Finsbury, pranë një xhamie, në veri të Londrës. Autoritet kanë njoftuar se nga ky sulm është vrarë të paktën një person dhe janë plagosur disa të tjerë. (Video: Reuters)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG