Ndërlidhjet

Lufta e harruar e Jemenit


Lufta e harruar e Jemenit
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:10:45 0:00

Është quajtur “lufta e harruar” në Lindjen e Mesme. Konflikti në Jemen, që ka nisur në vitin 2014, ka vrarë mijëra njerëz, ka zhvendosur miliona dhe e ka çuar një të tretën e këtij vendi në prag të urisë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG