Ndërlidhjet

Luftime të ashpra për Nagorno Karabakun


Luftime të ashpra për Nagorno Karabakun
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:38 0:00

Armenia dhe Azerbajxhani po zhvillojnë luftime të ashpra për territorin e kontestuar të Nagorno Karabakut. Deri tash janë vrarë dhjetëra persona, kryesisht ushtarë. (Përgatiti: Ibrahim Berisha)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG