Ndërlidhjet

Mbështetësit e LVV-së festojnë në rrugë


Mbështetësit e LVV-së festojnë në rrugë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:35 0:00

Pavarësisht se Lëvizja Vetëvendosje kërkoi që mbështetësit e saj të festonin në shtëpi, për shkak të pandemisë, mijëra prej tyre, pas mbylljes së vendvotimeve, festuan në rrugët dhe sheshet e qyteteve në Kosovë. Sipas rezultateve preliminare, LVV-ja po prin në zgjedhjet e parakohshme parlamentare me 48 për qind.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG