Ndërlidhjet

Majlinda Kelmendi e do edhe një medalje të artë olimpike


Majlinda Kelmendi e do edhe një medalje të artë olimpike
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:37 0:00

Majlinda Kelmendi synon t'i sigurojë Kosovës edhe një medalje të artë olimpike, pas asaj që e fitoi në Rio, në vitin 2016. Kampionia e xhudos thotë se këtë verë në Tokio do të shkojë më e relaksuar, sepse s'do të jetë e vetme. (Përgatitën: Trim Haliti dhe Arben Hoti)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG