Ndërlidhjet

Maqedonasit në referendum


Maqedonasit në referendum
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:04 0:00

Rreth 1.8 milion qytetarë me të drejtë vote janë ftuar t’i përgjigjen pyetjes: “A jeni për anëtarësimin e Maqedonisë në NATO dhe BE me pranimin e marrëveshjen me Greqisë”. (Shërbimi për Ballkanin)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG