Ndërlidhjet

Kryeministri bullgar viziton Maqedoninë


Kryeministri i Bullgarisë, Bojko Borisov ka arritur në Maqedoni. Ai dhe kryeministri maqedonas, Zoran Zaev kanë nënshkruar marrëveshje për miqësi, fqinjësi dhe bashkëpunim mes dy vendeve.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG