Ndërlidhjet

Kryeministri bullgar viziton Maqedoninë


Kryeministri bullgar viziton Maqedoninë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:09 0:00

Kryeministri i Bullgarisë, Bojko Borisov ka arritur në Maqedoni. Ai dhe kryeministri maqedonas, Zoran Zaev kanë nënshkruar marrëveshje për miqësi, fqinjësi dhe bashkëpunim mes dy vendeve.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG