Ndërlidhjet

Besimtarët në Shkup falin Bajramin me maska


Besimtarët në Shkup falin Bajramin me maska
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:15 0:00

Besimtarët myslimanë në Maqedoninë e Veriut sot i janë drejtuar xhamive, për të falur namazin e Fitër Bajramit. Ata kanë mbajtur distancë nga njëri-tjetri dhe kanë pasur të vendosur në fytyrë maska, për shkak të koronavirusit.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG